Post-press послуги::Рекламно-поліграфічна компанія "РЕКОРД-ЦЕНТР"

БІГОВКА 

Біговка (нім. biegen - згинати) - операція нанесення прямолінійною борозенки на аркуш паперу. Необхідна для подальшого складання по лінії паперу щільністю більше 175 г / м ² або картону. Сама борозенка носить назву - біг. Біговка виконується, якщо є ймовірність пошкодити нанесене зображення шляхом звичайного згину, вона захищає місце згину від розтріскування і барвистого шару, надаючи друкарській продукції більш акуратний вигляд.

 

ВИСІЧКА 

Для висічки використовують гостро заточений штамп, за допомогою якого можна отримати вироби будь-якої конфігурації. Висічка - один з найбільш оригінальних способів післядрукарської обробки поліграфічної продукції. Якість висічки залежить від якості обладнання, на якому вона проводиться. У нашій компанії виконується на автоматичних та напівавтоматичних сучасних верстатах, тому ми даємо гарантію своєї якісної роботи.

 

ЛАМІНУВАННЯ 

Ламінування або ламінація - нанесення захисного шару на друковані матеріали для продовження терміну їх служби. За допомогою ламінування Ви зможете вберегти свої документи, фотографії та інші друковані матеріали від зовнішніх факторів навколишнього середовища.

Також слід знати, що існує глянсове ламінування і матове ламінування. В залежності від матеріалу і використовуваної плівки, можна здійснити ламінування двома способами. Перший спосіб - це гаряче ламінування. При цьому способі процес склеювання відбувається шляхом нагрівання клейового шару плівки ламінації з одночасним притиском до виробу. Застосовується гаряче ламінування для матеріалів здатних зберігати свої властивості під впливом високих температур. Другий спосіб - це холодна ламінація, застосовується для синтетичних матеріалів. При такому способі плівка приклеюється до виробу під тиском (без нагрівання), за допомогою різних типів клею.

 

БІНДЕР 

Всі біндери діляться на три різні категорії, в залежності від їх можливостей і максимальної продуктивності: пластикові, залізна пружина канальні.

  • ПЛАСТИКОВА ПРУЖИНА дозволяє оформити рекламні, навчальні матеріали, звіти, проекти, плани. Брошура розкривається на 180°, легко гортатається і копіюється. Можна додавати або прибирати листи. Кольорові пружини і різноманітні за фактурою обкладинки! Максимальна кількість аркушів для прошивання 480 штук (80 г/м2).
  • МЕХАНІЧНА ПАЛІТУРКА на металеву пружину для виготовлення невеликих тиражів календарної продукції та переплетення проектної документації. Максимальна кількість аркушів для прошивання 180 штук (80 г/м2).
  • КАНАЛЬНА ПАЛІТУРКА - це сучасний пристрій, що дозволяє швидко виготовити жорстку тверду обкладинку для книг, звітів, дипломів, наукових робіт, дисертацій, презентаційних матеріалів. Перевагою є те, що не використовуються клеї, переплетення відбувається тільки механічним способом. Ще одним достоїнством є те, що цю обкладинку можна розібрати і використовувати повторно дуже швидко і без пошкоджень. Розмір ширини каналу визначається за кількістю аркушів, що використовуються для переплетення.

  GPM 315 big

d010

  PEAK PP330

   b8afcb48

large s mb300 lrg

renz combi s 1

 

 

 


 

Рекламный Украинский портал