Реклама на транспорті::Рекламно-поліграфічна компанія "РЕКОРД-ЦЕНТР"

Реклама на транспорті - це один з видів зовнішньої реклами.

Різними видами транспорту в будь-якому місті користуються до 90% населення. У великих містах до них додається велика кількість приїжджих. Рекламні можливості різних транспортних засобів дуже широкі. Для реклами товарів масового попиту, магазинів, послуг реклама на транспорті - ефективний інструмент.

Агентство "RECORD-центр" розмістить Вашу рекламу на (в) міському транспорті: маршрутках, трамваях, автобусах, тролейбусів. Звернувшись в наше агентство Ви отримаєте можливість організувати широкомасштабну кампанію в різних містах України в найкоротші терміни і за доступною ціною.

Перевага реклами на транспорті перед іншими носіями:

надзвичайна дешевизна 1-го рекламного контакту

висока увага споживачів

висока частотність

широке охоплення

Потрапляючи в поле зору пішоходів, пасажирів, водіїв, тобто потенційних адресатів, транспортна реклама діє в постійно мінливій обстановці. Повторюючись, але не набридаючи (на відміну від телевізійної реклами) - інша перевага транспортної реклами. Транспортна реклама забезпечує чіткість, визначеність і лаконічність рекламного звернення. У ряду очевидних переваг реклами на транспорті знаходиться також її цінова доступність.

Ми пропонуємо:

оформлення корпоративних транспортних засобів-можливість оформлення легкового і вантажного транспорту, автобусів, мікроавтобусів і фур

оформлення громадського транспорту-реальна можливість розміщення вашої реклами на будь-якому виді транспорту (автобус, тролейбус, трамвай, маршрутне таксі) та на всіх існуючих маршрутах в Білій Церкві і містах України

розміщення реклами на маршрутних таксі - використання повнокольорових зображень для іміджевої реклами на маршрутках - фарбування транспорту для іміджевої рекламної кампанії - повноколірне зображення на вініловій плівці для розміщення на транспорті - перфоровані плівки на склі - повноколірний друк на світлоповертаючих плівках.

troley

 bud kluch

gazel

 

 

 

Рекламный Украинский портал